Welkom bij La Tulipe, Cercle Pays Bas en Périgord

Wij zijn een in 2002 opgerichte Nederlandstalige Vereniging in het Département Dordogne met circa 210 leden, waarvan het grootste deel permanent woonachtig is in Frankrijk.

De vereniging heeft als doelstelling het verbeteren van de integratie van haar leden in Frankrijk. Daarnaast besteedt de vereniging aandacht aan het versterken van de onderlinge band door middel van verschillende activiteiten én het bieden van sociale hulp.

Naast de jaarlijks terugkerende evenementen zoals de Nieuwjaarsreceptie, Koningsdag, het Jeux des Boules toernooi, de jaarlijkse BBQ,  de Golfwedstrijd voor leden, een Tenniswedstrijd, de Kerstwandeling & lunch zijn er ook vele activiteiten die door de leden zelf georganiseerd worden zoals:

Klaverjassen , Café Chantant , Bridge , Backgammon , Biljarten , Schilderen , Zingen met het koor Tulipe Cantate, Dé wekelijkse wandeling ( de honden mogen mee ) en meer ! 

Nieuwsgierig geworden naar onze vereniging? Bezoek dan onze clubborrel. U bent méér dan welkom ! 

Elke 2e en 4e donderdagmiddag vanaf 17.00 uur bij Bar Brasserie BiSarT, La Faval, 24220 Le Coux et Bigaroque. 

Of neem contact op met onze Secretaris ( Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ) die U graag verder helpt met al Uw vragen.

Partners & Sponsoren

studiolabramelolivariefanf

 

Ook sponsor worden? Neem contact op via secretarislatulipe@gmail.com

Lid worden van la Tulipe

lidwordenAls u overweegt lid te worden van onze vereniging dan kunt u ter kennismaking onze sociëteitsbijeenkomsten bezoeken op de tweede en vierde donderdag van de maand in BiSarT in Le Coux-et-Bigaroque (La Faval), net over de brug bij Siorac-en-Périgord.

Het lidmaatschap van La Tulipe bedraagt jaarlijks 30 € per persoon, dus 60 € voor een echtpaar/stel.

Het lidmaatschap is op persoonlijke titel en kan niet op een bedrijf worden gezet. 

Meer informatie via secretarislatulipe@gmail.com of klik hier.